
De Assos Mille GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike.
Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker.
De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
€134,95
€120,95Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Samenstelling stoffen:
Type.429 is flexibel genoeg voor een gestroomlijnde pasvorm; ademend genoeg voor zomerse hoogten; compressief genoeg om op je lichaam te reageren en het te ondersteunen; en stevig genoeg om het misbruik van ontelbare kilometers te weerstaan. Een echt dagelijks werkpaard.
Pasvorm:
C2 AEPD regularFit is gebaseerd op onze wedstrijdmodellen, maar getuned voor comfort met een meer vergevingsgezinde Zero-Pressure taille. Gestroomlijnde prestaties voor de hele dag fietsen met onze standaard beenlengte.
Techniek:
- Zero-Pressure Taille: Een comfort fit innovatie die accommodatie in de taille toevoegt. Bevat siliconen om de bedekking te behouden, zelfs als het in de druppels wordt gestopt.
- Ultralichte Been Grippers: 6cm elastaan band grijpt op natuurlijke wijze de dij zonder siliconen behandeling om een soepele, ultralichte hold te leveren.
Zeem:
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drie lagen, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen verhoogt en overtollig gewicht wegneemt.
- GoldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat het lichaam van de insert zweven, zodat de zeem met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- Shock-Absorb Demping Mono: Compressieve schuimlagen in een 11mm endurance platform. Thermogevormde vormgeving vermindert ribbels en irritatie.
Materiaalsamenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Unlimited Liner bibshort is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
De Gobik Absolute 5.0 bibshort is een van onze meest iconische modellen en vormt de perfecte balans tussen prestaties en comfort. Ideaal voor zowel intensieve wedstrijden als dagelijkse trainingen. Met zijn ergonomische pasvorm en hoogwaardige materialen is dit de betrouwbare keuze voor elke fietser die het maximale uit zichzelf wil halen. Perfect voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen. Ontworpen voor lange, intensieve ritten en competities. De gebruikte lycra biedt een comfortabele compressie en uitstekende ventilatie. De ergonomische schouderbanden sluiten mooi aan op het lichaam en voorkomen drukpunten. De achter- en zijpanelen hebben een gestructureerde afwerking voor verbeterde aerodynamica. De beenuiteinden zijn voorzien van een ademende, elastische band met interne silicone grip en een reflecterende afwerking voor extra veiligheid.
(incl. BTW)
De Craft Rise shorts zwart heren overtuigt als een lichtgewicht fietsbroek met een uitstekend draagcomfort. Dankzij het elastische en nauwsluitende materiaal waar de broek van gemaakt is beschikt hij over optimale bewegingsvrijheid. Speciale dun bewerkte vezels zorgen voor betere ventilatie op plekken waar veel zweet onstaat. De uiteinde van de broekspijpen zijn gemaakt van een zachte stof en aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, waardoor ze goed op hun plaats blijven zitten.
€69,95
€49,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Pro Nano Bibshorts is een lichtgewicht fietsbroek ontworpen voor hardrijdende wielrenners op pro-niveau. Deze pro-grade bibshorts zijn gemaakt van lichtgewicht, duurzaam en 4-way stretch Lycra Sport Energy materiaal, dat spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien is de fietsbroek voorzien van geperforeerde zijpanelen voor een uitstekende ventilatie in warme omstandigheden. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€169,95
€99,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso bibshort fietsbroek is ontworpen om keer op keer je favoriet te zijn, ongeacht je rit. Dankzij de Espresso Doppio-stof voelt deze broek extreem zacht en rekbaar aan, waardoor hij moeiteloos met je lichaam meebeweegt zonder te knellen. Met de Espresso fietsbroek combineer je comfort, functionaliteit en topkwaliteit in één stijlvolle en betrouwbare keuze. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.