
Het Assos Mille GTC fietsshirt C2 SS combineert de duurzaamheid en pasvorm van de trail uitrusting, met de - op de weg geïnspireerde - eigenschappen van de Mille GT modellen.
Het fietsen op gravel brengt weer andere unieke uitdagingen en eisen met zich me, hierdoor hebben heeft Assos de meest geschikte eigenschappen van de on- en off-road trainingslijnen overgenomen, zodat ze aan deze eisen voor uw uitrusting kunnen voldoen.
We namen duurzame, lichtgewicht en ademende stof in een pasvorm die mobiliteit mogelijk maakt van onze TRAIL Jersey, en verfraaiden het met inspiraties van onze weguitrusting: een hals met kwartritssluiting, een veiligheidszak en een zachter materiaal op de kraag en de manchetten.
Dit is resultaat van een hybride oplossing voor lange asfalt ritten of bijvoorbeeld meerdaagse “bikepacking” tochten.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling:
81% polyetheen, 14% polyamide, 5% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Essence fietsshirt garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Het Castelli Giungla Fietsshirt is gemaakt met als basis ons Squadra-model, onze allrounder voor elke rit, van weekendraces tot trainingen en lange dagen in het zadel. De ProSecco Micromesh-stof als basis zorgt voor lichtheid en droogt snel; de geperforeerde inzetstukken aan de zijkant verbeteren het ademend vermogen; en de constructie van de mouwen, zonder naden aan de uiteinden, zorgt voor een ongeëvenaard comfort. De YKK-ritssluiting en de structuur van de achterzakken, die hetzelfde zijn als op de wedstrijdjerseys van ons WorldTour-team, maken de Passo compleet. Het resultaat? Een jersey die een uitstekende pasvorm heeft, die snelt droogt en die uitzonderlijk comfort biedt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€49,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli R-A/D fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€111,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€180,-
€161,95Je bespaart €18,05 (incl. BTW)
De Castelli Anima 4 fietsshirt korte mouw heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium fietsshirt.
De details van deze trui worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€159,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Mille GTC fietsshirt C2 SS grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.