Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren  11.10.225.18 Uitverkoop

Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren

11.10.225.18 | Schrijf de eerste review! 63953 63953 2220000192651

De Assos Mille GT c2 GTS bibshort is gebaseerd op het ontwerp van de iconische GT met de dubbele zeem en efficiëntere ondersteunende stoffen is deze bibshort nog comfortabeler.

Dit is een must have voor amateur renners die maximale ondersteuning verlangen tijdens lange afstandsritten of profrenners die opzoek zijn naar extra comfort voor tijdens de trainingen.

Het extra gestabiliseerde A-Frame op de rug van de Xbib straps zorgen ervoor dat de bibshort perfect op de juiste positie blijft tijdens de rit.

De speciaal ontwikkelde Ossida stof is de ideale balans tussen spierondersteuning en draagcomfort.

De rondgebreide stof is gemaakt van ultradunne, elastische vezels voor een nauwsluitende pasvorm, ademend vermogen en fluweelzacht comfort rond je onderrug en dijen.

Dit zorgt voor een beter passende regular fit, die ideaal is voor alle rijstijlen en rijders.

Het hart van deze bibshort wordt door de volledig nieuw ontworpen zeem die uit een dubbel laags memory foam en honingraat overlay bestaat.

Deze meerlaagse zeem zorgt met zijn kraterCooler ventilatieopeningen en 3D structuur voor optimaal comfort en ventilatie.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€189,95

149,95 €149,95

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen: 
- Comfortabele pasvorm
- Entry level bibshort
- Verbeterde fit rond het middel
- Titanio materiaal
- S7 zeem
- Goldengate technologie
- Y-Frame
- Superflat grippers
- AbrasionProtect en MucleStabilizor

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer - lente
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Pro Aero bibshort (CT) zwart dames 21% Korting Craft Pro Aero bibshort (CT) zwart dames (740008-999000)

De Craft Pro Aero (CT) Bib Shorts is een aërodynamische koersbroek van professionele kwaliteit met uitstekende lichaamsbeheersing, vochttransport en C1-zeem. De broek is gemaakt van Lycra Sport Energy-stof met 4-way elasticiteit en met op het lichaam afgestemde panelen voor optimale luchtstroom en minimale weerstand.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€159,95

€124,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli free aero race s short grijs dames Castelli free aero race s short grijs dames (4525042-513)

De Castelli Free Aero Race S Short is ontworpen voor fanatieke wielrenners die topprestaties eisen, of je nu lokale tochten maakt of meedoet aan intensieve wedstrijden. Dankzij de Forza2 Stretch-stof sluit de short perfect aan zonder te knellen, zodat hij soepel met je lichaam meebeweegt tijdens elke pedaalslag. De siliconen grippers aan de broekspijpen zorgen ervoor dat de short goed blijft zitten, terwijl het Progetto X2 Air Seamless Donna-zitvlak langdurig comfort biedt, ook tijdens lange ritten. Deze short is het resultaat van uitgebreide windtunneltests en levert bewezen aerodynamisch voordeel: een 3% lagere luchtweerstand voor een efficiënter gebruik van je energie.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT GTO C2 bibshort zwart heren 14% Korting Assos Mille GT GTO C2 bibshort zwart heren (11.10.228.18)

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€319,95

€274,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Craft ADV Explore Tech Shorts zwart heren 10% Korting Craft ADV Explore Tech Shorts zwart heren (1910394-999000)

De Craft ADV Explore Tech Shorts heeft een speciale 4-weg stretchmateriaal met een zeer zachte binnenkant voor een goede bewegingsvrijheid en draagcomfort. Verstelbare taille, riemlussen en meerdere ritszakken.


Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

€80,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort smoky grey heren Castelli Espresso bibshort smoky grey heren (4524002-021)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€160,-

 (incl. BTW)

Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart heren 26% Korting Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart heren (1907454-99900)

De Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart heren is een functionele bokser ontworpen voor zowel intensieve trainingen als voor gebruik in het dagelijkse leven. De gebreide structuur van de Fuseknit stof maakt het mogelijk om vocht op te nemen en snel af te voeren. Een zachte stof houdt je droog en comfortabel, terwijl de ergonomische pasvorm en het naadloze je van alle bewegingsvrijheid voorzien. De fietsboxer kan makkelijk gedragen worden onder in broek of loszittende shorts.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€44,95

€32,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.