Assos Mille GT GTO C2 bibshort zwart heren  11.10.228.18 14% Korting

Assos Mille GT GTO C2 bibshort zwart heren

11.10.228.18 | Schrijf de eerste review! 69586 69586

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn.

Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft.

Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving.

Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt.

De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€319,95

274,95 €274,95

Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

De Assos Mille GT GTO C2 bibshort in het kort

  • Topmodel van Assos: Het summum van comfort en ondersteuning binnen de Mille GT-serie.
  • OSSIDIA-materiaal: Ultradun, ademend en met perfecte spiercompressie.
  • LOSANGA-voorpaneel: Elimineert druk op gevoelige zones.
  • Mille GTO C2-zeem: Drie lagen comfort voor ultieme schokabsorptie en ventilatie.
  • ZeroWaist-afwerking: Naadloze overgang zonder drukpunten.
  • SuperFlat X-FRAME bretels: Maximale stabiliteit zonder trek of verschuiving.
  • RollBar en Butterfly-constructie: Extra ondersteuning tijdens intensief trappen.
  • SkinGrip beengrippers: Voorkomen opkruipen zonder knellend gevoel.
  • LouvreTec-technologie: Aansluitende, anatomische pasvorm rond de dijen.
  • Ideaal voor lange ritten: Ontwikkeld voor prestaties en comfort tijdens ritten van 5 uur of langer.

De Assos Mille GT GTO C2 Bibshort is de absolute top binnen de Assos Mille GT-lijn, ontworpen voor wielrenners die compromisloos kiezen voor comfort en ondersteuning op lange ritten. Dankzij geavanceerde materialen als OSSIDIA en LOSANGA ervaar je een perfecte balans tussen spierondersteuning, ademend vermogen en ultiem draagcomfort. Met innovatieve technieken zoals de zeroWaist-afwerking, superFlat X-FRAME bretels en de nieuwe, luxueuze Mille GTO C2 zeem, zet deze bibshort een nieuwe standaard voor ritten van vijf uur en langer.

De Assos Mille GT GTO C2 Bibshort is ontworpen voor fietsers die alleen het allerbeste verwachten tijdens lange ritten. Deze high-end bibshort combineert ultiem comfort, geavanceerde ondersteuning en een luxueuze pasvorm, zelfs als de kilometers zich opstapelen.

De kern van dit model is het innovatieve OSSIDIA-materiaal, dat een perfecte balans biedt tussen spierondersteunende compressie en zijdezacht, ademend comfort. De warp-knit samenstelling vormt zich naadloos naar je onderrug en dijen, terwijl het speciaal ontwikkelde LOSANGA-voorpaneel de druk op gevoelige zones wegneemt voor een ongeëvenaarde ritervaring.

De slimme RollBar- en Butterfly-constructie zorgt voor extra stabiliteit tijdens intensief fietsen, terwijl de SuperFlat X-FRAME bretels de short perfect op zijn plaats houden zonder te trekken of ongemakkelijk aan te voelen. De zeroWaist-afwerking en SkinGrip beengrippers maken de pasvorm compleet: strak, ondersteunend en zonder drukpunten.

De LouvreTec-technologie aan de beenpanelen sluit precies aan rondom je dijen voor een aerodynamische, rimpelloze pasvorm.

De zeem

Het absolute hoogtepunt van deze bibshort is de MILLE GTO C2-zeem, ontworpen voor langdurige ritten waarbij comfort, ondersteuning en ventilatie essentieel zijn. Deze zeem is het resultaat van jarenlange ontwikkeling en bevat drie geavanceerde lagen, samengebracht in het zogenaamde twin21-systeem:

microShock (11 mm)

Deze onderste laag is gemaakt van lichtgewicht schuim met schokabsorberende eigenschappen. Ze vormt de stabiele basis en vangt de grote klappen van het wegdek op.

filterFoam (10 mm)

Tussenlaag met open celstructuur die microtrillingen absorbeert en vocht effectief afvoert. Hierdoor blijft de zeem droog en comfortabel, zelfs tijdens intensieve of warme ritten.

3D Waffle

Een gepatenteerde, geperforeerde schuimstructuur die direct tegen de huid ligt. Deze laag verhoogt het ademend vermogen aanzienlijk en vermindert het gewicht zonder in te boeten op demping.

Uniek aan deze zeem is ook het sunDeck superlight-voorgedeelte, de opvolger van de iconische Assos kukuPenthouse. Deze schuimvrije cup ondersteunt de mannelijke anatomie zonder druk of wrijving, terwijl ventilatie behouden blijft – een cruciaal verschil bij ritten van 5 uur of meer.

Verder gebruikt Assos haar befaamde goldenGate-technologie: de zeem is alleen op strategische plekken vastgestikt, waardoor het midden flexibel blijft en perfect met je lichaam meebeweegt. Dit voorkomt schuren en bevordert bewegingsvrijheid.

Tot slot zorgen omgekeerde naden en een anatomisch voorgevormd ontwerp voor een naadloze aansluiting op het lichaam, zonder drukpunten of irritatie.

De Assos Mille GT GTO C2 is het perfecte wapen voor endurance-ritten, lange trainingssessies en iedere uitdaging waar comfort het verschil maakt.

Veelgestelde vragen over de Assos Mille GT GTO C2 bibshort

Wat is het verschil tussen de standaard en lange versie van de GTO C2?

De lange versie heeft 3 cm langere broekspijpen dan de standaardversie, ideaal voor wie extra dekking en ondersteuning wil.

Voor welke ritten is de Mille GT GTO C2 Bibshort het meest geschikt?

Voor lange ritten van 5 uur of meer, zoals endurance-ritten, trainingssessies of meerdaagse tochten.

Wat maakt de zeem van deze bibshort zo bijzonder?

De Mille GTO C2-zeem bestaat uit drie lagen (microShock, filterFoam en 3D Waffle) en biedt maximale schokabsorptie, ventilatie en comfort tijdens lange ritten.

Is de GTO C2 geschikt voor warme zomerdagen?

Ja, dankzij het ademende OSSIDIA- en LOSANGA-materiaal en de ventilerende 3D Waffle-zeem blijft de temperatuur optimaal gereguleerd.

Hoe valt de maatvoering van de GTO C2 Bibshort?

De pasvorm is nauwsluitend (racefit). Twijfel je? Dan kun je overwegen één maat groter te nemen, zeker als je een iets minder strakke fit wenst.

Is de Assos Mille GT GTO C2 bibshort waterafstotend?

Nee, deze bibshort is niet waterdicht of waterafstotend, maar is geoptimaliseerd voor droge omstandigheden en warm weer.

Kan ik deze bibshort combineren met een zadeltas?

Assos raadt aan voorzichtig te zijn met zadeltasjes, klittenband en andere schurende materialen, omdat deze slijtage kunnen veroorzaken.

Wat is het voordeel van de rollBar- en Butterfly-constructie?

Deze constructie biedt meer stabiliteit tijdens het fietsen, waardoor de pasvorm altijd strak en ondersteunend blijft, zelfs bij intensieve inspanningen.

Wat doet de SuperFlat X-FRAME precies?

Deze bretels minimaliseren verticale rek en houden de bibshort stevig op zijn plaats zonder drukpunten te creëren.

Bevat de bibshort reflecterende details voor betere zichtbaarheid?

Nee, de focus bij dit model ligt volledig op aerodynamica, stabiliteit en comfort, niet op zichtbaarheid.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT GTO
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Essence shorts zwart heren 15% Korting Craft Essence shorts zwart heren (1907159-999000)

De Craft Essence shorts zwart heren is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€94,95

€79,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli free aero race s w bibshort grijs dames Castelli free aero race s w bibshort grijs dames (4525041-513)

De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€189,95

 (incl. BTW)

Castelli free aero race s bibshort blauw heren Castelli free aero race s bibshort blauw heren (4525001-424)

De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€199,95

 (incl. BTW)

Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames (12.10.271.18)

De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€269,95

 (incl. BTW)

Castelli Insider spinning bibshort zwart heren 23% Korting Castelli Insider spinning bibshort zwart heren (4522526-010)

Castelli heeft de Castelli Insider speciaal ontworpen voor binnen trainingen. De broek moest goed ventilerend en super comfortabel zijn, de juiste zeem kon natuurlijk ook niet ontbreken. Hij is gemaakt van Castelli's Inferno stof die voor 80% uit polyester bestaat, dit zorgt voor een snelle afvoering van zweet waardoor je niet helemaal doorweekt raakt tijdens het fietsen. Elastieken in de broekspijpen houden hem op zijn plaats en de lichte Kiss Air zeem is ideaal voor een intensieve spinning training.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,95

€99,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli Prima 2 short paars dames Castelli Prima 2 short paars dames (4525045-513)

De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€109,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT GTO C2 bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.