Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack storm blue heren  11.30.409.2S Uitverkoop

Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack storm blue heren

11.30.409.2S | Schrijf de eerste review! 104230 104230

Ontdek de Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack.

Een gestroomlijnde regularFit jas voor lange afstanden en basistrainingen in uitdagende winterse omstandigheden.

De jas is geüpdatet met softshell-materialen op de borst, schouders en mouwen, die stormbestendige bescherming combineren met ademende, thermoregulerende isolatie en een soepelere, laag-volume pasvorm.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€299,95

229,95 €229,95

Je bespaart €70,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

ACHTER HET PRODUCT
De HASHOOGI S11 is een volledig herontworpen winterjas, met verbeterde lichaamscomfort en upgrades aan onze eigen softshell-materialen. Deze verbeteringen zorgen voor meer ademend vermogen, meer bewegingsvrijheid en minder beperking in een rechtopstaande rijpositie. Het hoofddeel van de jas bestaat uit een geëvolueerde versie van ons AIRBLOCK-membraan, dat wind, neerslag en opspattend water volledig blokkeert. Dit membraan heeft een verhoogd ademend vermogen, meer elasticiteit en een soepelere textuur die beter om het lichaam sluit voor gestroomlijnde, comfortabele ritten.

WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor koude, natte winterse omstandigheden, combineer met de MILLE GT Winter Bib Tights C2 en winter ASSOSOIRES.

VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
AIRBLOCK-EVO.916 is de warmste van de geëvolueerde AIRBLOCK-familie, een softshell die stormbestendige bescherming combineert met verhoogde ademendheid en een meer elastische, soepele pasvorm dan zijn voorganger. De mouwen combineren NEOS Light softshell op blootgestelde delen met de isolerende RX thermische stof aan de binnenkant van de armen, wat ademende warmte biedt met een wind- en waterdichte bescherming. Een achterpaneel van RX EVO Plus verhoogt de ademendheid zonder concessies te doen aan de bescherming, en alle stoffen zijn waterdicht of voorzien van onze milieuvriendelijke waterafstotende behandeling.

CONSTRUCTIE/PASVORM
Onze gestroomlijnde regularFit biedt totaal comfort voor lange ritten en basistrainingen in de uitdagende winterse omstandigheden. De mouwen en het lichaam zijn geüpdatet voor een contourvormige pasvorm, en de ruw gesneden manchetten elimineren wrijving met onderlagen en handschoenen.

TECHNISCHE KENMERKEN
- bodySleeve AEPD: Een soepele, zeer elastische constructie die de contouren van het lichaam nauw omsluit, wat de aerodynamica en het vochtbeheer verbetert.
- struzzoKragen: Een lichte, zachte isolerende kraag met een comfortabele pasvorm, ontworpen om actief het persoonlijke microklimaat te reguleren zonder de rits te hoeven openen en de hals bloot te stellen aan koude lucht.
- Reflecterende details: Reflecterende accenten op de zakken verhogen de zichtbaarheid in omstandigheden met weinig licht, wanneer stormbestendige bescherming het meest waardevol is.
- Triple Ramp Pockets: Flexibele stoffen panelen die in de zakken zijn genaaid, zorgen ervoor dat de inhoud veilig en stabiel blijft, terwijl ze beschermen tegen neerslag of opspattend water.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Assos winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Ultra rain cape lange mouw electric lime/silver reflex 15% Korting Castelli Ultra rain cape lange mouw electric lime/silver reflex (4524506-383)

De Castelli Ultra rain cape lange mouw is waterdicht en opvouwbaar. De jas is gemaakt met Polartec Weather Protection tweelaagse stretchstof. Het is ontworpen om samen met onze winterjassen te gebruiken, maar past ook perfect over een shirt zonder te wapperen in de wind en kan worden opgevouwen om in een zak te passen. Ultra-waterdichte, ultra-opvouwbare regenjas.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€230,-

€194,95

  Je bespaart €35,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren Assos Mille GT C2 wind fietsjack Moon Sand heren (11.32.390.1L)

Het Assos Mille GT C2 wind fietsjack heeft een laag volume, ultra compact en met een vernieuwde pasvorm zonder ruis, ontwikkeld voor veelzijdige layering gedurende het hele jaar. Met zeer elastische inzetstukken aan de zijkant en onder de mouwen en een soepeler winddicht textiel is de pasvorm van het MILLE GT Wind Jacket C2 beter aangepast aan de contouren van het lichaam. De vernieuwde pasvorm en het zachtere materiaal zorgen ervoor dat flapperen en ritselen in de wind vrijwel tot het verleden behoren, zonder dat dit ten koste gaat van de bescherming. Het ultralichte, ultra-draagbare ontwerp kan worden opgeborgen in een jerseyzak wanneer het niet nodig is.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€139,95

 (incl. BTW)

Gobik Skimo Scarlet fietsjas heren Gobik Skimo Scarlet fietsjas heren (10-03-001-037)

De Gobik skimo fietsjas lange mouw is een echte favoriet onder fanatieke fietsers tijdens koude ritten. Hij biedt uitstekende thermische isolatie zonder in te leveren op aerodynamica, dankzij de nauwsluitende pasvorm. De voorzijde is voorzien van de elastische eVent® DVStretch™-membraan die beschermt tegen wind en lichte regen, terwijl het ademende achterpand met warme voering het lichaam droog en comfortabel houdt, zelfs bij intensieve inspanning. Perfect voor koude winterdagen, wind en lichte regen. Ideaal voor regelmatige ritten zonder in te boeten aan snelheid of comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack rood dames 43% Korting Craft Core Bike Essence ride hydro lumen fietsjack rood dames (1911427-825895)

De Craft Core bike ride hydro lumen Essence fietsjack is water- en winddicht. De verlengde mouwlengte, getapte naden en rugpand zorgen voor extra bescherming tegen de mindere weeromstandigheden. Deze fietsjas is gemaakt van 2-laags water- en winddicht materiaal en is voorzien van een mash voering. Daarnaast voor de veiligheid zijn er - verwijderbare - reflecterende details en een verstelbare capuchon. Dit is dus de perfecte fietsjas tijdens winderige en natte herfst- en winterdagen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€89,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack twilight blue/silver reflex dames 17% Korting Castelli Alpha Doppio RoS lange mouw fietsjack twilight blue/silver reflex dames (4523541-456)

Het Castelli Alpha Doppio RoS fietsjack is een top winterjack met warmte, ademend vermogen en een hoog niveau van regenbescherming. Dit in combinatie met een zachte en comfortabele pasvorm. Deze jas laat zien hoe een winterjas moet presteren.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€319,95

€264,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Assos Uma GT winter EVO fietsjack paars dames 46% Korting Assos Uma GT winter EVO fietsjack paars dames (12.30.369.4B)

De Assos Uma GT EVO fietsjack is ontworpen voor tussen de herfst en de winter, waar een ademende, middelzware isolatielaag die je beschermt tegen ijzige wind en neerslag echt nodig is. De voorkant is geconstrueerd met behulp van onze NEOS Medium, een 3L softshell met PU-lijmvlies. Dit flexibele, door het assos ontwikkelde textiel is zeer goed ademend, waterdicht, isolerend en 100% winddicht. Het zorgt ervoor dat het lichaam volledig beschermd blijft tegen ijzige winterlucht, spatwater en regen. De bovenzijde van de armen en de bovenrug zijn voorzien van NEOS Light, waardoor de isolatie naar achteren wordt geschaald ten gunste van een beter ademend vermogen en een lager gewicht. En om te voorkomen dat u oververhit raakt als uw inspanning toeneemt, gebruiken de oksels en de rug ons geborstelde bi-stretch RX-materiaal. Het resultaat van dit strategisch geplaatste textiel is een jas die niet alleen is geoptimaliseerd voor koude winterse omstandigheden, maar ook voor je lichaamshouding op de fiets.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€259,95

€139,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsjassen > Assos Mille GT hashoogl S11 winter fietsjack storm blue heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.